गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, राजनीतिसंविधानसभा छोड्नु बाध्यत्मक अवस्था रहेको सद्भावनाको अध्यक्ष महत्तोको भनाई ।।

संविधानसभा छोड्नु बाध्यत्मक अवस्था रहेको सद्भावनाको अध्यक्ष महत्तोको भनाई ।।

August 19, 2015२९३ पटक

०२ भदौ, काठमाण्डौ ।।
नेपाल सद्भावना पार्टीका अध्यक्ष राजेन्द्र महत्तोले संविधानसभा र ब्यवस्थापिका संसद् दुबैबाट आफ्नो पार्टी हटेको बताउनुभएको छ । सीआइएनसँगै कुराकानी गर्दे उहाँले संविधानसभाको चुनावबाट जीतेर आएका भएकाले संविधानसभा छाडेपछि साँसद पनि नरहने बताउनुभयो । उहाँले संविधानसभा भित्र दलित, मधेशी र शोषित समुदायका हकअधिकार स्थापित गराउन गरेको संघर्ष पर्याप्त नभएको भन्दै जनताको साथ लिएर आन्दोलन गर्ने बताउनुभयो । संविधानसभामा सद्भावनापार्टीको ५ जना सभासद् रहेका छन् । संविधानसभामा प्रतिनिधित्व गर्ने चार दलले संघीयताको प्रारम्भिक प्रस्ताप गरेदेखि नै असन्तुष्ट बनेको सद्भावनाका सभासद्हरुले हिजो राजिनाको घोषणा गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण