गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, समचारएउटै जीपमा सवार साथीको पैसा चोरेर भाग्दै गरेका एक जनालाई गिरफ्तार

एउटै जीपमा सवार साथीको पैसा चोरेर भाग्दै गरेका एक जनालाई गिरफ्तार

August 19, 2015२७४ पटक

गुल्मी, ०२ भदौ ।।
एउटै जीपमा सवार साथीको पैसा चोरेर भाग्दै गरेका एक जनालाई गुल्मी प्रहरीले गिरफ्तार गरेको छ । पैसा सहित सिर्सेनी–३ का सुरेश पुरीलाई बुधबार प्रहरीले गिरफ्तार गरेको हो । उनले सँगै गाडीमा आएका नेटा दर्लिङका प्रेम बहादुर रोकायको एक लाख रुपैया चोरेर भागेका थिए ।

पीडित रोकायले दिएको सूचनाको आधारमा जिल्ला प्रहरी कार्यालयको टोलीले पुरीलाई बुटवल जाने गाडीमा सदरमुकाम तम्घासको मिलनचोकमा प्रक्राउ गरेको इन्सपेक्टर रामप्रसाद पौडेलले जानकारी दिनुभयो । आरोपित पुरीलाई हिरासतमा राखेर थप अनुसन्धान समेत भैरहेको प्रहरीले बताएको छ । पाल्पामा आफ्ना आफन्तको उपचार भैरहेकाले पीडित रोकायले घरबाट उक्त रकम लिएर आउँदै गरेको बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण