गृहपृष्ठ » राजनीतिमन्त्रिपरिषद बैठक बस्दै

मन्त्रिपरिषद बैठक बस्दै

October 6, 2016३०५ पटक

काठमाडौं २० असोज  : मन्त्रिपरिषदको बैठकले भूकम्प प्रभावितहरुको राहात र संसद सचिवालयका पदाधिकारीको भत्ताका विषयमा निर्णय गर्ने भएको छ । आज बस्ने बैठकमा यसअघि पुननिर्माण निर्देशक समितिले गरेको निर्णयका आधारमा छलफल हुनेछ । मन्त्रिपरिषदको बैठक बिहान १० बजे सिंहदरबारमा बोलाइएको छ । अब संसदका पदाधिकारीको तलब भत्तामा निणृय हुनेछ ।
सरकारले संसद् सचिवालयको तीव्र दबाबमा संसद्का पदाधिकारीदेखि सांसदहरूको तलब सुविधामा ५० प्रतिशतभन्दा बढीले वृद्धि गर्न लागेको हो । मन्त्रिपरिषदको निर्णयसँगै गएको साउन १ देखि नै लागू हुने गरी प्रतिनिधिसभाका सभामुख, प्रतिपक्षी दलका नेता, सत्तापक्ष र विपक्षका प्रमुख सचेतक र सचेतक, समितिका सभापति, राष्ट्रियसभाका अध्यक्ष, सत्तापक्षका नेता, प्रमुख सचेतक, विपक्षी दलका नेता र सचेतक तथा समितिका सभापति र सांसदहरूको तलब सुविधा वृद्धि हुनेछ ।
यसका साथै बैठकमा नेपाल भारतबीचका यसअघि भएका सहमति, सार्क शिखिर सम्मेलनको बाताबरण तयार गर्ने क्रममा नेपालले गर्ने पहलका विषयमा पनि छलफल हुनेछ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण