गृहपृष्ठ » अन्तर्राष्ट्रिय, आफ्नै खबर, मुख्य समाचार, समाचारहरुबित्तिय साक्षरता तथा लेखा ब्यबस्थापन तालिम सम्पन्न

बित्तिय साक्षरता तथा लेखा ब्यबस्थापन तालिम सम्पन्न

January 18, 2017१५५४ पटक

रबिन शर्मा चापागाई ०५ माघ २०७३जिल्ला कृषि सहकारी संघ नवलपरासीको आयोजना र oxfam GB नेपालको बिशेष सहयोगमा ३ दिने बित्तिय साक्षरता तथा लेखा ब्यबस्थापन तालिम रामनगरको भुमहिमा सम्पन्न भएको छ । संघका अध्यक्ष उपेन्द्रमान प्रधानको सभापतीत्व डिभिजन सहकारी कार्यालय नवलपरासीका प्रमुख बुद्द प्रकाश पौडेलको प्रमुख आथिय्यतामा उद्घाटन भएको कार्यक्रममा ,डिभिजन सहकारी प्रमुख पौडेल ,सहकारी शिक्षक खुबिराम पोखरेल , जिल्ला पशु सेवा कार्यालय न.प का प्रमुख शिव प्रकाश आचार्य, साना किसान बिकास बैक बुटवल इलाकाका प्रमुख शेर बहादुर चौधरी,रामग्राम नगरपालिकाका इन्जिनियर शतिस कुमार गुप्ता , मालपोत अधिकृत टिकाराम ज्ञवाली , आन्तरिक राजश्व कार्यालय बुटवलका कर अधिकृत ,सुरज बिश्वकर्मा ,सुरज ढुंगाना ,मेघ ब. थापा र घरेलु तथा साना उध्धोगका प्रमुख नन्दलाल पौडेल लगायतले सहजीकरण गर्नु भएको थियो । कार्यक्रममा नवलपरासीका २७ वटा कृषि सहकारी संस्थाका ३५ जना प्रतिनिधिको उपस्थिती रहेको थियो ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण