गृहपृष्ठ » अार्थिक, देवदह विशेष, मुख्य समाचारगुल्मीको एक बिद्यालयको लागि अस्थायी भवन निर्माण

गुल्मीको एक बिद्यालयको लागि अस्थायी भवन निर्माण

September 16, 2015८१७ पटक

अनिश गैरे, वामी गुल्मी ।।
गुल्मीको एक बिद्यालयको लागी विदेशमा रहेको एक संस्थाले अस्थायी भवन निर्माण गरिदिएको छ । गुल्मी केयरविश्व संञ्जालले गुल्मीको अश्लेवा गाविसको वार्ड नं. ७ मा रहेको जनता उच्च माबिको लागि ५ कोठे अस्थायी भवन निर्माण गरिदिएको हो ।
गत बैशाखमा गएको भूकम्पले बिद्यालयको भवन भत्कीएपछि विद्यार्थीहरुलाई पठन पाठन गर्न असुविधा भएपछि बिद्यायलको लागि भवन निमार्ण गरिदिएको गुल्मी केयरबिश्व संञ्जालका अध्यक्ष मान बहादुर कुवँरले जानकारी दिनुभयो । बिद्यालयको अस्थायी भवन निमार्ण गर्न संञ्जालका सदस्य चेच रिपब्लीकमा रहनुभएका जितेन्द्र रायमाझीले १ लाख, ५३ हजार आर्थिक सहयोग गनुभएको थियो । संञ्जालले बिद्यालयको अस्थायी भवन निमार्ण गर्न टिन लगायत बिभिन्न सामाग्रीको सहयोग गरेको अध्यक्ष कुवँरले जानकारी दिनुभयो ।
बिद्यालयको अस्थायी भवन निर्माण भएसगै अहिले बिद्यालयले पठन पठान सुचारु गरेको बिद्यालयले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण