गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, समचारबाँकेका औषधि निरीक्षक गौतम घुस लिदालिदैँ पक्राउ

बाँकेका औषधि निरीक्षक गौतम घुस लिदालिदैँ पक्राउ

September 16, 2015१२९ पटक

औषधि व्यवस्था विभाग बाँकेका औषधि निरीक्षक सुरज गौतम घुस लिदालिदैँ पक्राउ परेका छन् । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग क्षेत्रिय सम्पर्क कार्यालय कोहलपुरको टोलीले उनलाई १ लाख ५० हजार घुस लिदालिदैँ आज पक्राउ गरेको हो ।
उद्योग नविकरण र पुन संचालनका लागि उनले सेवाग्राहीबाट माग गरेको रकम लिन लाग्दा उनी पक्राउ परेकाे अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग क्षेत्रिय सम्पर्क कार्यालय कोहलपुर प्रमुख एसपी दीपक थापाले जानकारी दिए । उनले कार्यालय समय सकेपछि साँझ नेपालगंज १६ मा रहेको जयशुभम मेडिकल हलमा सेवाग्राही बोलाएर रकम लिएका लिए ।
भ्रष्टाचार विरुद्ध अख्तियारको कोहलपुर शाखा पछिल्लो समय निकै सक्रिय भएको छ । उसले विभिन्न स्थानमा अप्रेसन समेत चलाउँदै आएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण