गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, समचारपर्वतको मोदीका कर्मचारीहरु आन्दोलनमा ।।

पर्वतको मोदीका कर्मचारीहरु आन्दोलनमा ।।

October 1, 2015२२५ पटक

पर्वत, १४ असोज ।।
पर्वतको चुवा स्थित १० मेघावाट क्षमताको तल्लो मोदीखोला एक जलबिद्युत आयोजनामा कार्यरत कर्मचारीहरु आन्दोलित भएका छन । निजी क्षेत्रको युनाईटेड मोदी हाइड्रोपावर लिमिटेडले निर्माण गरेको आयोजनामा कार्यरत कर्मचारीले तलब तथा अन्य सुबिधा बृद्धिको माग गर्दै आन्दोलन शुरु गरेका हुन । कम्पनीको नयाँ विनियामवलीमा कर्मचारीको सेवा सुबिधा सम्बन्धी ब्यबस्थाले जागिर र भविश्य नै अन्यौलमा पारेको भन्दै कर्मचारी आन्दोलनमा उत्रेका छन । कर्मचारीले असोज १० गते बिभिन्न माग बुझाउँदै २५ दिने अल्टिमेटम दिएका थिए । तर माग पुरा नभएमा त्यसपछि कम्पनीको काम नै ठप्प पार्ने गरी आन्दोलन गर्ने चेतावनी समेत दिएका छन् । आयोजनाको शुरुवात देखि नै न्युनतम पारिश्रमीक दिएकोले तलब सुबिधाको बृद्धि गर्न माग गर्दैै आन्दोलन शुरु गरिएको संघर्ष समितिका अध्यक्ष भुवनबहादुर अधिकारीले बताउनुभयो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण