गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, समचारमुसीकोटका मृगौला पिडीतलाई सहयोग संकलन ।।

मुसीकोटका मृगौला पिडीतलाई सहयोग संकलन ।।

October 28, 2015१९२ पटक

अनिश गैरे/उज्यालो लाल्टीन/ वामी गुल्मी

गुल्मी मुसिकोट गाँउ विकास समिति वडा नं. ८ निवासी तेज बहादुर नेपालीका २२ बर्षीय छोरा सागर नेपालीकोे विगत केहि समय अघि देखि दुबै मृगौला फेल भएको कारण उपचारको लागी आर्थिक अभाव भएको छ ।  पिडित नेपालीको स्वास्थ्य उपचारको लागि गुल्मी केयरका कोषाध्क्षय विद्या कार्कीको अगुवाईमा  मृगौला पिडित सागर नेपाली बचाउ अभियानका सहयोग संकलन शुरु गरिएको छ । अभियानका क्रममा विभिन्न ठाँउबाट हालसम्म २४ हजार १ सय रकम संकलन गरिएको गुल्मी केयरका कोषाध्क्षय विद्या कार्कीले जानकारी दिनुभयो । संकलित रकम  पीडित सागर नेपालीकोे उपचारार्थको लागि एक कार्यक्रमका वीच हस्तान्त्रण गरिने समेत उहाँले जानकारी दिनुभयो । पीडित सागर नेपालीले आफ्नो अवस्था कमजोर भएकोले जीवन रक्षाको लागि आर्थिक सहयोग गर्नुहुने सबैलाई धन्यवाद दिदैे उपचारमा आर्थिक सहयोग गरिदिन सबैला आग्रह गर्नुभएको छ । हाल नेपालीले सिद्धार्थनगर सिटी हस्पिटल प्रा.लि.भैरहवामा आफ्नो स्वास्थ्य उपचार गराइरहनु भएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण