गृहपृष्ठ » अन्तर्राष्ट्रिय, मुख्य समाचाररोमानियामा रात्री क्लबमा आगलागी हुँदा कम्तीमा २७ जनाको मृत्यु

रोमानियामा रात्री क्लबमा आगलागी हुँदा कम्तीमा २७ जनाको मृत्यु

October 31, 2015२७४ पटक

रोमानियाको राजधानी बुखारेस्टमा एक रात्री क्लबमा आगलागी हुँदा कम्तीमा २७ जनाको मृत्यु भएको छ । स्थानीय संचारमाध्यमहरुका अनुसार एक कलेक्टिभ क्लबमा गयराती भिषण आगलागी भएपछि त्यहाँ भागदौड हुँदा अन्य १ सय ५५ घाइते भएका छन् ।
क्लबमा सांगितिक कार्यक्रममा भएको आतिसबाजीका कारण आगलागी भएको हुन सक्ने आशंका गरिएको छ ।
प्रत्यक्षदर्शीहरुका अनुसार आगलागी पछि विष्फोटसमेत भएको थियो, जसका कारण मानवीय क्षेती बढेको हो । करिब ४ सय व्यक्तिहरु भएको कार्यक्रममा उक्त घटना भएको हो । घटनापछि रोमानियाका राष्ट्रपति क्लास आयोहानिसले उक्त घटनाले आफुलाई निकै दुःखी बनाएको प्रतिक्रिया दिएका छन् ।
आपकालिन सेवाका प्रमुख रईद अराफातले घाइतेहरुको विभिन्न अस्पतालमा उपचार भईरहेको बताएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण