गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, समचारद्वन्द्वको समयमा बेपत्ता पारिएका १३ जना व्यक्तिको सम्झनामा स्तम्भ निर्माण ।।

द्वन्द्वको समयमा बेपत्ता पारिएका १३ जना व्यक्तिको सम्झनामा स्तम्भ निर्माण ।।

October 31, 2015१९५ पटक

रुकुम
नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा रुकुमले दश वर्षे द्वन्द्वको समयमा बेपत्ता पारिएका व्यक्तिका सम्झनामा निर्मित स्तम्भको उद्घाटन गरेको छ । परिवारका लागी सञ्चालित हातेमालो कार्यक्रम अन्तर्गत नेपाल रेडक्रस सोसाईटीको अन्तराष्ट्रिय समिति आईसीआरको सहयोगमा बेपत्ता पारिएका १३ जना व्यक्तिका सम्झनामा निर्माण भएको स्मृती स्तम्भको उद्घाटन गरिएको हो । कार्यक्रममा बेपत्ता परिवारका सदस्यहरुले यस्ता स्तम्भ निमार्ण गर्दा आफुहरुमा भएको मनोवैज्ञानिक पीडा कम हुने बताएका छन् । यस्तै दश वर्षे द्वन्दको समयमा बेपत्ता पारिएका व्यक्तिका परिवारका लागी सञ्चालित हातेमालो कार्यक्रम अन्तर्गत आईतवार सहभोज गर्ने भएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण