गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, राजनीतिआज प्रमुख दलले मधेसी मोर्चासँग सयुक्त छलफल गर्ने ।।

आज प्रमुख दलले मधेसी मोर्चासँग सयुक्त छलफल गर्ने ।।

November 15, 2015२६२ पटक

मधेसी मोर्चासँग प्रमुख दलहरुले वार्ता गर्ने भएका छन् । सरकारमा रहेका नेकपा एमाले एकीकृत नेकपा माओवादी र विपक्षी दल नेपाली कांग्रेसका नेताहरुले उच्च तहमा नै वार्ता गर्ने तयारी गरेका छन् । हिजोको सहमति अनुसार आज उच्च तहको वार्ता गर्ने नेताहरुले बताएका छन् । मधेसी मोर्चा राखेको संघियसीमाका विषयमा मुख्य गरी दलहरुबीच छलफल हुनेछ । मधेसी मोर्चाले तराई मधेसमा दुई प्रदेशको अडान राखेकाले त्यसमा प्रमुख दलका तर्फबाट धारणा पेश हुनेछ । हिजो एकीकृत नेकपा माओवादी र नेपाली कांग्रेसले मोर्चाका नेताहरुसँग छुट्टाछुट्टै छलफल गरेका थिए । आज गर्ने वार्ताको समय भने तय भइसकेको छैन । सुशील कोइराला नेतृत्वको सरकारले संसदमा दर्ता गराएको संविधान संशोधन विधेयकलाई पनि अगाडि बढाउने र सीमांकनका विषयमा आयोग बनाउने सरकारमा रहेका दहरुको अडान छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण