गृहपृष्ठ » पत्रपत्रीका, मुख्य समाचार, स्वास्थ्यबलात्कारी साधु’लाई प्रहरीको संरक्षण

बलात्कारी साधु’लाई प्रहरीको संरक्षण

August 9, 2015७११ पटक

balatkarसर्लाही, २४ साउन– सर्लाहीमा प्रहरीले नै बलात्कार आरोपितलाई संरक्षण गरेको छ । भवानीपुरमा सुस्त मनस्थितिकी महिलालाई बलात्कार गर्ने एक ‘पैसावास साधु’लाई प्रहरीले जोगाएको हो । प्रहरी उपरीक्षक केदार ढकालको पनि बलात्कारी जोगाउने काममा ‘सहयोगी भूमिका’ देखिएको छ ।

हरकठ्वामा रहेको इलाका प्रहरी कार्यालयका इन्चार्ज प्रहरी नायब निरीक्षक मोहमद मुस्तफाले नै आरोपितलाई प्रत्यक्ष रुपमा जोगाएका छन् । करणी गरेको आरोप लागेका भवानीपुर–८ भोला साहलाई प्रहरीले जोगाएको मात्रै छैन, पीडितलाई थप पीडा दिँदा पनि प्रहरी आफै रमिते बन्ने गरेको छ । ‘पीडित महिला घरमा रोएर बसेकी छिन् । आत्महत्या गर्छु भन्छिन् तर पनि प्रहरीले बेवास्ता गर्दै बलात्कारीलाई भगाएको छ’, स्थानीय एक सामाजिक कार्यकर्ताले दाबी गरे, ‘राष्ट्रिय अन्तर्राष्ट्रिय संस्था आएर हेरुन्, बलात्कृत महिलाको पीडा भयावह छ ।’ एक साता पहिलेको घटना भए पनि प्रहरीले पीडित महिलाको स्वास्थ्य परिक्षण गर्ने समयसमेत गुजारिदिएको छ ।
– नेपाल समाचारपत्र दैनिकबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण