गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, समचार, स्वास्थ्यक्षतिपुर्तिको माग गर्दै आफन्तद्वारा पोखरा–बागलुङ राजमार्ग अबरुद्व

क्षतिपुर्तिको माग गर्दै आफन्तद्वारा पोखरा–बागलुङ राजमार्ग अबरुद्व

March 7, 2016२१३ पटक

पर्वतको कुश्मा नगरपालिका–१ सहस्रघारा स्थित पोखरा–बागलुङ सडकमा दुर्घटना हुदा एक जनाको मृत्यु भएको छ ।
कुश्मादेखि बागलुङतर्फ आँदै गरेको ग१ख ४०९० नम्वरको बस र बागलुङदेखि पर्वत तर्फ जाँदै गरेको ध १ प ३१७९ नम्वरको मोटरसाइकल एकापसमा ठोक्किदा मोटरसाईकल चालक बागलुङ नगरपालिका–८ का ४० वर्षिय चन्द्रप्रसाद शर्मा पौडेलको घटनास्थलमै मृत्यु भएको हो ।
मृतक पौडेलको शव पोष्टमार्टमका लागि जिल्ला अस्पताल पर्वतमा राखिएको छ ।
मोटरसाईकलमा सवार पैयु थन्थाप ९ की २६ वर्षिया दुर्गा मल्लको अवस्था गम्भीर रहेको छ । उनको अञ्चल अस्पताल बागलुङमा उपचार हुन नसकि पोखरा रिफर गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्वतले जनाएको छ । बस र बसका चालक भने प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेका छन् । तिब्र गतिका कारण दुर्घटना भएको हुनसक्ने प्रहरीको अनुमान रहेको छ ।
यसैबिच, पौडेलका आफन्तले क्षतिपूर्तिको माग गर्दै बागलुङ पोखरा सडक खण्ड अबरुद्ध गरेका छन् । ज्यान गुमाएका शर्माको परिवारलाई क्षतीपूर्ति दिनुपर्ने र घाइतेको उपचार गर्नुपर्ने भन्दै आफन्तले सडकमा ठूलाठूला ढुंगा र मुडा राखेर सडक अबरुद्ध गरेका हुन् ।
बागलुङ पोखरा सडकखण्ड अबरुद्ध भएपछि जिल्ला भित्र र बाहिर चल्ने लामो तथा छोटो दुरिका सवारी साधन सोही स्थानमा ठप्प छन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण