गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, शिक्षा, स्वास्थ्यगुल्मीमा अचानक आगो लाग्दा २ जना घाइते

गुल्मीमा अचानक आगो लाग्दा २ जना घाइते

March 24, 2016२३९ पटक

अनिष पाठक
बाग्लुङ्ग, चैत ११ गते । गुल्मीको रुपाकोट गांउ विकास समितिको बडा नम्वर ३ बतासेमा बुधबार साँझा करिव ७ बजेको समयमा रिसि बहादुर थापाको घरमा अचानक आगलागी हुदाँ २ जना घाइते भएका छन । घाइते मध्ये १५ वर्षिय युवराज ढेगाको आगो निभाउन घर भित्र जादाँ आगोको लप्कोले पोल्दा हात खुटामा असर गरेको र उपचारको लागि बुधबार साझ नै पाल्ला लगिएको स्थानिय स्वास्थ्य क्रमिले बताउनुभयो ।
त्यस्तै अर्कौ घाइते छव वहादुर पल्लीे भने गत चैत ९ गते साझ छविलाला वि।कको घरमा आगोलागि हुदां सामान्य घाइते भएका हुन । स्थानियका अनुसार एकै ठाँउमा भएका घरहरुमा एकाएक आगलागी भएकोले आगो कसैले लगाएको हुनसक्ने अनुमान गरेका छन । उता मजुवा प्रहरी कार्यलय मजुवाका प्रमुख प्रहरी सहायक निरिक्षक नरेन्द्र वि.क.ले भने घटनाको बारेमा थप अनुसन्धान भइरहेको बताउनुभयो ।। यसरि दिनानुदिन घरमा आगो लाग्दा स्थानियमा त्रास फैलिएको छ।।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण