गृहपृष्ठ » भिडियो, मनोरञ्जनगोधुलिमै आउ है माया रोधिमाको भिडियो सार्वजनिक

गोधुलिमै आउ है माया रोधिमाको भिडियो सार्वजनिक

April 6, 2016८९७ पटक

कमल न्यौपाने ।
नेपाली लोक दोहोरिको क्षेत्रमा पछील्लो समय थुप्रै नयाँ नयाँ दोहोरी गीतका अडियो तथा भिडियोहरु आउने क्रम जारी छन । बजारमा आ आफ्ना प्रस्तुती ल्याउने क्रममा छोटो समयमा चर्चित गीत प्रस्तुत गरिसकेको एस के म्युजिक प्रालिले पनि आफ्नो नौलो र मौलिक गीतको भिडियो बजारमा सार्वजनिक गरेको छ । गोधुलिमै आउ माया रोधिमा बोलको सालैजो गीत बुटवल टिभीको युट्युब च्यानल मार्फत सार्वजनिक भएको हो । हरी केसी र पुर्नी लामाको संयुक्त प्रस्तुती रहेको उक्त गीतको अडियोले यसअघी नै चर्चा बटुलिसकेको छ । अडियो चर्चामा रहदा रहदै भिडियो सार्वजनिक गरिएको एस के म्युजिकका प्रबन्धक कृष्ण बाबुले जानकारी दिएका छन । 12952875_1142302422488737_1210559717_o

हरी केसी, राधिका हमाल र पुर्नी लामाको स्वर रहेको उक्त गीतको शब्द तयार गरेका हुन थुप्रै चर्चित गीतको रचना र गायन गरिसकेका रत्न बानियाले । हरी केसीको लय रहेको उक्त गीतमा मोडल कृष्ण बाबु र निरुको अभिनय रहेको छ । आफुले अहिलेसम्म गरेका गीतका भिडियोमध्य यस गीतको भिडियो अली फरक रहेको मोडल तथा एस के म्युजिकका प्रबन्धक कृष्ण बाबुको भनाइ छ । गीतको भिडियोलाई अबिरल फिल्म्स प्रालिले तयार गरेको छ । बिष्णु भट्टराईइको निर्देशनमा तयार भएको उक्त भिडियोमा बिक्रम राना मगरले मोडललाई नचाउने काम गरेका छन । भिडियोमा पवन घिमिरेले क्यामेराको प्रयोग गरेका छन र बिष्णु भट्टराईले नै सम्पादन गरेका छन ।
गीतको भिडियो हेर्नको लागि तलको लिन्कमा क्लिक गर्नुहोला ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण