गृहपृष्ठ » शिक्षाधौलागिरि प्रा.लि को ९औ बार्षिक उत्सब समपन्न

धौलागिरि प्रा.लि को ९औ बार्षिक उत्सब समपन्न

April 12, 2016२७१ पटक

दिपेन्द्र श्रेष्ठ अर्घाखाँची अर्घातोष ,चैत -२९ सोमबार –श्री धौलागिरि इङ्गलिस बोर्डिंग स्कुल अर्घाखाँची प्रा.लि को ९औ बार्षिक उत्सब  तथा अभिभाबक दिबस कार्यक्रम र नतिजा प्रकाशन आज  एक कार्यक्रम  बीच सम्पन्न  भएको छ|अभिभाबक  समितिका अध्यक्ष नमराज श्रेष्ठको अध्यक्षता र जिल्ला प्याब्सन अर्घाखाँचीका सदस्य धनीश्वर पाण्डेको प्रमुख  आतिथ्यता  रहेको सो  कार्यक्रममा सोहि बोर्डिंग का  प्रिन्सिपल काशिराम पाण्डेले बिधालयको  बार्षिक  आयब्याय प्रतिबेदन प्रस्तुत गर्नु भएको थियो |

 

अभिभाबक ,शिक्षक ,बिधार्थी ,स्थानीय समाजसेबी ,पत्रकार लगाएतको बाक्लो उपस्थिति  रहेको  कार्यक्रममा बिधार्थिहरुको बार्षिक परिक्षा फल प्रकाशन ,जेहेन्दार बिधार्थिहरुलाई छात्रवृति पुरस्कार वितरण , र शिक्षक र अभिभाबक बीच अन्तरक्रिया,अभिभाबक खेलकुद प्रतियोगिता लगाएतका बिभिन्न सास्कृतिक कार्यक्रमको उदघाटन प्रमुख अतिथि धनीश्वर पाण्डेले दिप प्रजननका साथै शिक्षिका भिष्म पाण्डेको स्वागत मन्तब्य बाट सुरु  भएको कार्यक्रमको सहजीकरण नन्दराम पन्थीले गर्नुभएको र समापन सोहि बोर्डिंगका प्रिन्सिपल काशिराम पाण्डेले गर्नुभएको हो|

DSC00079

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण