गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, समचारबिभिन्न ठाँउमा भएका दुर्घटनाहमा परि १८ जनाको मृत्यु, ५० भन्दा बढि घाईते ।।

बिभिन्न ठाँउमा भएका दुर्घटनाहमा परि १८ जनाको मृत्यु, ५० भन्दा बढि घाईते ।।

August 10, 2015४५६ पटक

acdintप्युठान, २५, साउन सदरमुकाम नजिकै सोमबार अपराह्न भएको बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या १० पुगेको छ । भने महोत्तरीको बर्दिबास बस दुर्घटना हुँदा ८ जनाको ज्यान गएको छ ।

घटनास्थलमै छ र उपचारका लागि लैजाँदै गर्दा चार जनाको मृत्यु भएको प्रहरी नायब उपरीक्षक तुलबहादुर कार्कीले जानकारी दिए । एकजनाको शव च्यापिएकाको अवस्थामा बसभित्रै रहे पनि निकाल्न सकिएको छैन ।

मृतकमध्ये प्युठान नगरपालिका–१४ की माया केसी र नगरपालिका–२ का सञ्जय सुनार, तोरवाङ गाविसका नरेन्द्र जिसी, कपिलवस्तुका लङ्कबहादुर रावत र दाङ गढवाकी सीता पण्डितको सनाखत भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्युठानले जनाएको छ ।

दुर्घटनामा चार पुरुष र दुई महिलाको मृत्यु भएको प्रहरी जनाएको छ । घटनामा परी घाइते भएका २४ जनालाई उद्धार गरी स्वर्गद्वारी लाइफकेयर अस्पताल बाग्दुला र जिल्ला अस्पताल बिजुवारमा उपचारका लागि लगिएको छ । घाइते सबैको अवस्था गम्भीर रहेको प्रहरीले जनाएको छ । सदरमुकाम खलङ्गाबाट बाङ्गेफेदी जाँदै गरेको ना ३ ख ८३८३ नंको यात्रुबाहक बस सारीवाङको घुम्तीबाट खोलामा खसेर दुर्घटना भएको थियो ।

यस्तै महोत्तरीको बर्दिबास बस दुर्घटना हुँदा ८ जनाको ज्यान गएको छ । सिन्धुलीबाट बर्दिबासका लागि तीर्थालु लिएर छुटेको ज १ ख ५२९ नम्बरको बस बर्दिबास–५ कारेघोप्टे पुल नजिकै सडकबाट खस्दा २८ जना भन्दा बढी घाइते भएका प्रहरीले जनाएको छ ।
ज्यान गुमाउनेको सनाखत हुन नसकेको महोत्तरीका प्रमुख प्रहरी निरीक्षक तुलसीप्रसाद उप्रेतिले जानकारी दिनुभयो । घाइतेको बर्दिवासका विभिन्न अस्पतालमा उपचार भैरहेको छ । दुर्घटनामा परेको बसमा बोलबम हिडेका तिर्थालु चढेका थिए ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण