गृहपृष्ठ » भिडियो, मनोरञ्जनमेटाउन प्यास तिर्खा अनि भोक वैशाख २४ मा लाग्दैछ रोल्पा रोग

मेटाउन प्यास तिर्खा अनि भोक वैशाख २४ मा लाग्दैछ रोल्पा रोग

April 23, 2016९६० पटक

उज्यालो लालटिन,११ बैशाख
अहिले बाटो घाटो होस या कलेज जहाँ निस्किदा होस सगं साथी माझ एउटा संवाद निक्लिहाल्छ , सक्छस देश जोगा सक्दैन्स ज्यान जोगा । यहि वैशाख २४ गते रिलिज हुन लागेको चलचित्र रोल्पा रोगको यो ट्याग लाईन हो ।received_1152412961469904

जुनयुद्ध ताका रोल्पाली  युवाहरुले पाएको दुखको कथा जसमा तीनजना साथीहरूको भुमिका अटह रुपमा देख्न पाईने यो फिलिम अहिले प्रतीक्षत बनिरहेकोछ ।रजतपटमा डेब्यु गरेका दिपक वलिको  निर्देशनमा रोल्पा रोग बनेको हो । ओखरे,घैटे अनि राईटे  यी तीन पात्रले ट्रेलर्मा  कतै  संघर्षका कुरा , कतै जीवन भोगाई अनि कतै रमाईला हसाउने पक्ष  देखिएकाले फिलिमले राम्रो कहानी बोकेको अनुमान लाउन सकिन्छ ।यी पात्रमा अहिलेका डुप्लेकेटर शिशिर भण्डारी , कुलदिप अधिकारी , जनकreceived_1152413451469855 घर्तिको भुमिकाले साचिंक्कै युद्धको बेला ग्रामीण भोगाईको असर झल्काईदिन्छ । ट्रेलर हेरेपछि यी पात्रको अभिनयको तारिफ नगर्ने कमै भेटिएलान ।

रोल्पा रोगको जाउलां कान्छी जलजला र सुन्छ्हारी घुम्न गितले  राम्रो रेस्पोन्स पाईरहेकोछ । निर्मला वलीको प्रस्तुति अनि थलबहादुरी वलीको निर्माणमा एवान मुभी मेकर्स्को व्यानरमा यो फिलिम बनेको हो । चलचित्र प्रर्दशन मिति नजिकिदै गर्दा  प्रचार प्रसार तिव्र पारिएकोछ ।हाम्ले पनि अब क्रान्ति बाटो रोज्नुपर्ला जस्तो छ
देशमा साच्चिंकै परिवर्तनको खाचो छ
यो संवादले अहिले ट्रेलेर हेरेका दर्शकलाई वैशाख २४ गते हल सम्म तान्नेमा दुई मत देखिएको छैन  ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण