गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, राजनीतिसंविधानसभाको बैठक बस्दै, मस्यौदा पारित गरिने ।।

संविधानसभाको बैठक बस्दै, मस्यौदा पारित गरिने ।।

August 12, 2015१९४ पटक

२७,साउन
संविधानसभामा पेश भएको संविधानसभामा संवैधानिक राजनीतिक सम्वाद तथा सहमति समितिको प्रतिवेदनमाथि आज पनि छलफल जारी रहने भएको छ । हिजोदेखि सुरु भएको छलफलमा सभासदहरुले आफ्ना भनाइहरु राख्ने छन् । आज सभासदहरुले भनाई राखिसकेपछि समितिका सभापति बाबुराम भट्राईले त्यसको जवाफ दिने र पारित गरेर मस्यौदा समितिमा पठाइनेछ । संविधानसभाको बैठक बिहान ९ बजे बोलाइएको छ । प्रतिवेदनमाथि छलफल गर्दै सभासदहरुले सीमाङ्कनको त्रुटि सच्याउन आग्रह गरेका छन् । संघिय समाजवादी फोरम नेपालका अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले सम्बोधन सकिएपछि मधेसवादी दलले भने बैठक बहिस्कार गरेर बाहिरिएका हुन् । संवाद समितिको प्रतिवेदनको बारेमा आज एकसय १३ जना सभासदले आफ्नो भनाइ राखेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण