गृहपृष्ठ » खेलकुद, मुख्य समाचारभारत विरुद्धको पहिलो टेष्टमा घरेलु टोली श्रीलंका बीजयी

भारत विरुद्धको पहिलो टेष्टमा घरेलु टोली श्रीलंका बीजयी

August 15, 2015४५७ पटक

३० साउन, काठमाण्डौ ।।
रंगना हेरनथको उत्कृष्ट बलिङको मद्धतले भारत विरुद्धको पहिलो टेष्टमा घरेलु टोली श्रीलंका बीजयी भएको छ । गाल्ले अन्तराष्ट्रिय क्रिकेट मैदानमा सम्पन खेलमा पाहुना टोली भारतलाई ६३ रनले पारजित गर्दै श्रीलंकाले ३ टेष्टको श्रृखलामा १ सुन्याको अग्रता लिएको हो ।
श्रीलंकाले दिएको १ सय ७६ रनको लक्ष्य पाच्छाएको भारत जम्मा १ सय १२ रनमा समेटियो ।
भारतका लागि अजङ्के राहनेले ३६ रन बनाउनु बाहेक अन्यले सामान्य प्रदर्शन गरे । भारतको पारी ध्वस्त पार्ने क्रममा रंगना हेराथ एक्लैले ७ विकेट लिए । पहिलो इनिङ भारतले शिखर धवनको १ सय ३४ रन तथा कप्तान विराट कोहोलीको १ सय ३ रनको मद्धतले ३ सय ७५ रन बनाएको थियो । श्रीलंकाले पहिलो इनिङमा १ सय ८३ रनको समान्य स्कोर खडा गरेपनि दोस्रो इनिङमा दिनेश चण्डीमलको १ सय ६२ रनको योगदानमा ३ सय ६७ रन बनाएको थियो ।
दोस्रो टेष्ट अगष्ट २० देखि कोलम्बोमा सुरु हुने छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण