गृहपृष्ठ » आफ्नै खबर, देवदह विशेष, मुख्य समाचार, विशेष, समचार, समाज, स्वास्थ्यदेवदहमा एक दिने निशुल्क आँखा शिबिर सञ्चलान हुँदै

देवदहमा एक दिने निशुल्क आँखा शिबिर सञ्चलान हुँदै

November 23, 2017३३१२ पटक

उज्यालो सम्बादाता/मङ्सिर ७/देवदह / रुपन्देहिको देवदहमा एक दिने आँखा शिविर हुने भएको छ । उज्यालो लाल्टिन प्रतिष्ठानको आयोजना तथा श्री रण अम्बिका शाह आँखा अस्पताल,भैरहवाको सहयोगमा विश्व मधुमेह दिवशको अवशरमा शिविरहुने भएको हो । यहि आउदो शनिबार ९ गते सञ्चालन हुने शिविर ग्रिन प्लान्ट आवासीय मा.वि. को प्रांगणमा बिहान ९:०० बजेदेखि नै संचालन गरिने आयोजक संस्थाको अध्यक्ष राजिब सापकोटाले जानकारी दिनु भयो ।

शिविरमा चिकित्सकहरुले मधुमेह रोगीहरुको नि:शुल्क आँखा जाच गरि आँखाको रोग पहिचानको साथै आँखा सिक्षा बारे जानकारी गराउने शिविरमा सम्लग्न हुने डाक्टरले बताउनु भयो । उक्त शिविरमा मधुमेहबाट आँखामा असर देखा परेका बिरामिहरुलाई भने थप उपचारका लागि लुम्बिनी नेत्र बिज्ञान अध्ययन संस्थान,भैरहवा रिफर गरिने सिविरमा आउने डाक्टर ज्ञानेन्द्र लामिछानेले जानकारी दिनुभयो

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण