गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, समचारकारको ठक्करबाट उद्धारमा खटिएका प्रहरी जवानको ज्यान गयो ।।

कारको ठक्करबाट उद्धारमा खटिएका प्रहरी जवानको ज्यान गयो ।।

September 11, 2015२७७ पटक

दाङ, २५ भदौ
दाङको लमहीमा कारले ठक्कर दिदा सुरक्षामा खटिएका एक जना प्रहरी जवानको ज्यान गएको छ । अर्का प्रहरी जवान गम्भिर घाइते भएको वडा प्रहरी कार्यालय लमहीले दिएको छ मृत्यु हुनेमा सल्यानको लुहाम इलाका प्रहरी कार्यालयमा दरबन्दी भइ हाल वडा प्रहरी कार्यालय लमहिमा कार्यरत प्रहरी जवान डुरुवा गाविस ९ निबासी करीब २७ बर्षका जितराम चौधरी रहेको प्रहरी निरक्षक लक्ष्मण बहादुर शाहीले जानकारी दिनुभयो । गम्भिर घाइते भएका राजपुर ५ निबासी चन्द्रबहादुर भण्डारीको बुटवलमा उपचार भइरहेको छ । तिब्रगतिमा आइरहेको बा १० च ५२३१ नम्बरको कारले सडक देखी ४ फिट टाढा छेउमा गएर प्रहरी जवानलाई ठक्कर दिएको थियो । सडकमा गुडीरहेको रा २ प ४३७३ नम्बरको मोटरसाइकल चालकलाई अज्ञात समुहले ढुङ्गाले हान्दा लडे पछि प्राथामिक उपचार गर्ने क्रममा कारले ठक्कर दिएको थियो । ठक्कर दिने कार चालक सतबरिया ३ कप्तानगंजका चन्द्रबहादुर चौधरीलाई प्रहरीले आज विहान पक्राउ गरेको छ । गएराति १२ बजे प्रहरी जवानलाई ठक्कर दिए लगत्तै चालकले कारलाई लमही १० देउपुरमा लगेर लुकाएका थिए । घटनाका विषयमा थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीनिरीक्षक शाहीले जानकारी दिए ।।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण