गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, समचारपौडी खेल्न गएका युवक तमोर नदीमा बेपत्ता

पौडी खेल्न गएका युवक तमोर नदीमा बेपत्ता

October 18, 2015१७३ पटक

१ कात्तिक, ताप्लेजुङ । मलामी गएको समयमा पौडी खेल्न तमोर नदीमा पसेका एक युवक डुबेर बेपत्ता भएका छन् ।

ताप्लेजुङ नगरपालिका १ तारिबुङका २७ वर्षका बिरबहादुर तोलाङ शनिवार दिउँसो नाङ्खोल्याङ ३ मा पर्ने तमोर नदीमा मलामी गएका अन्य साथीहरुसँग पौडी खेल्दै गर्दा डुबेर बेपत्ता भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय ताप्लेजुङले जनाएको छ ।

नाङ्खोल्याङकै एक मृतकको मलामी गएका तोलाङ साथीहरुसँग पौडी खेल्दै गर्दा डुबे पछि तत्काल खोजी गर्दा नभेटिएको उनिसंगै गएका आफन्तले बताएका छन् । बेपत्ता पछि प्रहरीलाई आफन्तले तत्काल खबर गरेका थिए । खबर पाए पछि नाङ्खोल्याङबाट एक प्रहरीको टोली गई खोजी कार्यमा खटे पनि नभेटिएको बताईएको छ ।

शनिवार साँझसम्म खोजी गर्दा पनि नभेटिएको र आइतबार बिहानैदेखि पुनः खोजी गरिने प्रहरीले बताएको छ । मृतक तोलाङकी श्रीमतीसहित सात वर्षका छोरा र दुई वर्षकी छोरी छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण