गृहपृष्ठ » मनोरञ्जन६० लाखवटा लाससँग रात बिताउने मौका (फोटोफिचर सहित)

६० लाखवटा लाससँग रात बिताउने मौका (फोटोफिचर सहित)

October 18, 2015४७१ पटक

Las

हामीकहाँ विभिन्न चाडपर्वको बम्पर उपहार भन्दै विभिन्न वस्तु उत्पादक तथा सेवा प्रदायकहरुले विभिन्न खाले अफरहरु ल्याउँछन् । उता फ्रान्समा भने लाससँग रात बिताउने अफर प्रदान गर्दैछ एउटा कम्पनीले ।

एरिबिएनबी नामक कम्पनीले यस्तो अफर सार्वजनिक गरेको हो । फ्रान्सको पेरिस स्थित जमिनभन्दा २० मिटर मुनि भूमिगत रुपमा रहेको चिहानमा दुइजना मानिसले रात बिताउन पाउनेछन् । उक्त चिहानखानामा ६० लाख मानिसका अस्थिपन्जर रहेका छन् ।

मानिसका हड्डी तथा खप्परहरुबाटै लामो पर्खाल लगाइएको छ यो चिहानघारीमा । एयरबिएनबीले यो ठाउँमा निजी अधिकार प्राप्त गर्नका लागि साढे ३ लाख युरो भुक्तान गरेको बताइएको छ । यो चिहानघरमा रात बिताउन पाउने दुइजना व्यक्तिलाई एउटा सुत्ने कोठा र ओछ्यान उपलब्ध गराइनेछ । साथै खाजा, खानाका साथै म्युजिक कन्सर्टको सुविधा पनि रहनेछ ।

Las1

यो चिहान सुरुंग सन् २००८ देखि सर्वसाधारणको लागि खुल्ला गरिएको थियो । त्यसयता यो चिहानखानामा अहिलेसम्म ४ करोड भन्दा बढि मानिसले भ्रमण गरिसकेका छन् । यो ठाउँको प्रयोग विभिन्न हलिउड फिल्मको सुटिंग तथा फेसन शो का लागि पनि गर्ने गरिएको छ ।

अठारौँ तथा उन्नाइसौ सताब्दीको मध्यसम्ममा परेका पेरिसबासीहरुका अस्थिपन्जर उक्त ठाउँमा रहेका छन् ।

हेरौँ उक्त भूमिगत चिहानका केही दृश्यहरु

Las2

Las3

las4

las5

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण