गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, समचारसवारीमा मनपरि भाडा असुल्नेमाथि कारवाहीको माग गर्दै प्रशासनमा उजुरी ।।

सवारीमा मनपरि भाडा असुल्नेमाथि कारवाहीको माग गर्दै प्रशासनमा उजुरी ।।

October 28, 2015१८५ पटक

सवारीमा मनपरि भाडा असुल्ने माथि कारवाहीको माग गर्दै जिल्ला प्रशासन कार्यालय ओखलढुंगामा उजुरी परेको छ । इन्धन अभावको कारण देखाएर लामो तथा छोटो दुरीमा सञ्चालन हुने सवारीमा मनपरि भाडा असुल्ने यातायात व्यवसायीहरु माथि कारवाही गर्न माग गर्दै स्थानियले प्रशासनमा उजुरी दर्ता गरेका हुन् । जिल्ला भित्र तथा जिल्ला बाहिर चल्ने सवारीले दोब्बर भाडा असुल्ने र नियमित रुपमा गाडी नचलाई रिर्जभमा मात्र जीप तथा बस चलाएपछि कारवाही गर्न माग गर्दै निवेदन दर्ता गरिएको हो । निसंखे, रभुवा, खानीभञ्ज्यांगका यात्रुले एक सय ८० रुपैयाँ भाडा भए पनि बसमा पाँच सयसम्म र जीपमा आठ सयसम्म भाडा लिएपछि ठूलाछापका दीपककुमार फुयाँल लगायतले लिखित उजुरी गर्नु भएको हो । स्थानीय प्रशासनले अनुगमन नगर्दा व्यवसायीले इन्धन अभाव भन्दै बढी पैसा दिए जुन ठाउँमा पनि गाडी चलाउने तथा रिर्जभ भनेर तेब्बरसम्म रकम असुल्ने गरेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण