गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, समचारओखलढुंगाका सर्वसाधरण महँगीको मार खेप्न बाध्य ।।

ओखलढुंगाका सर्वसाधरण महँगीको मार खेप्न बाध्य ।।

November 6, 2015१७३ पटक

बन्द, हडतालको कारण देखाउँदै बजारमा व्यापारीहरूले आफू खुशी मूल्यबृद्धि गर्दा ओखलढुंगाका सर्वसाधरणले सास्ती खेप्नु परेको छ । व्यापारीले दसैं, तिहार लगाएतका पर्वको मौका छोपी बन्दहडतालको कारण ढुवानी मूल्य बढेको भन्दै दैनीक उपभोग्य सामानमा भारी मूल्यवृद्धि गरेपछि सर्वसाधारण महँगीको मारमा परेका हुन् । नाकाबन्दि र मधेश आन्दोलन चर्किँदै गएसँगै दशैँ अगावै देखि मूल्यवृद्धि गर्दै आएका व्यापारीहरुले दैनिकजसो उपभोग्य सामानको मूल्य बढाईरहेको सिद्धिचरण नगरपालीकाका स्थानिय विष्णु श्रेष्ठले बताउनुभयो । जिल्ला सदरमुकाम बजारका साथै जिल्लाका मूख्य तथा सहायक व्यापारीक केन्द्र र गाँउघरका पसलहरुमा समेत दैनिक उपभोग्यका सामानको मूल्यमा विगत एक महिना अघिको तुलनमा दोव्वर सम्म वृद्धि भएको पाईएको छ । ओखलढुंगा सदरमुकाम बजारमा प्रतिकेजी ३० रुपियाँमा पाउने आलु ६० रुपैयाँ पुगेको छ,त्यस्तै प्रतिलिटर १ सय ४० रुपैँयामा पाउने खाने तेल २ सय ५० रुपँैया पुगेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण