गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, राजनीतिदेशबासीका नाममा सम्बोधन गर्ने प्रधानमन्त्रीको तयारी ।।

देशबासीका नाममा सम्बोधन गर्ने प्रधानमन्त्रीको तयारी ।।

November 15, 2015२३३ पटक

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आज देशवासीको नाममा सम्बोधन गर्ने तयारी गर्नुभएको छ । प्रधानमन्त्री भएको एकमहिना पुगेको अवसर पारेर ओलीले देशवासीको नाममा औपचारिक सम्बोधन गर्ने तयारी गर्नुभएको प्रधानमन्त्रीका प्रेस सल्लाहकार प्रमोद दाहालले जानकारी दिनुभयो । प्रधानमन्त्रीले केही मन्त्री, सरकारमा सहभागि दल र पार्टी भित्रै छलफल गरेर सम्वोधन गर्ने तयारी गर्नु भएको दाहालले बताउनुभयो । आज तयारी भएपनि समय भने तय भइनसकेको उहाँले जानकारी दिनुभयो । यसअघि तिहार अघि नै सम्बोधन गर्ने भनिए पनि तयारी नपुगेकाले केही दिन सारिएको हो । प्रधानमन्त्री ओलीले भारतको नाकाबन्दी, मधेस आन्दोलनलगायत विषयलाई समेटेर सम्बोधन गर्ने जनाईएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण