गृहपृष्ठ » अार्थिक, मुख्य समाचार, समचारसहकारीले सदस्यको जिवन स्तर वृद्धि गर्ने एकिकृत सेवा केन्द्र वुर्तिवाङका प्रमुख थापाको भनाई, मिलन व्यावसायीक कृषि सहकारी खर्वाङद्धारा उत्कृष्ट कृषकहरुलाई सम्मान ।।

सहकारीले सदस्यको जिवन स्तर वृद्धि गर्ने एकिकृत सेवा केन्द्र वुर्तिवाङका प्रमुख थापाको भनाई, मिलन व्यावसायीक कृषि सहकारी खर्वाङद्धारा उत्कृष्ट कृषकहरुलाई सम्मान ।।

January 30, 2016३८१ पटक
कमल पौडेल १६Kamal Paudel माघ २०७२÷बागलुङ (खर्वाङ) – मिलन व्यावसायीक कृषि सहकारी संस्था लि. दगातुन्डाडा बागलुङले व्यावसायीक रुपमा कृषि गर्ने २ वटा फर्म तथा २ जना पशुपालक कृषकलाई सम्मान गरेको छ। शनिवार पाँचौ वार्षिक साधारण सभाको अवसरमा खर्वाङ बजारमा संचालित प्रगतिशिल वंगुर फर्म र मिलिजुली ताजा तरकारी फर्म तथा दगातुन्डाडा ८ का कुखुरा पालक हमेश गिरि र दगातुन्डाडा ३ का वाख्रा पालक कल्पना 0रामजालीलाई सम्मान पत्र सहित सम्मान गरिएको हो ।
सो कार्यक्रमको उद्घाटन गर्दै एकिकृत सेवा केन्द्र वुर्तिवाङका प्रमुख जनक थापाले सहकारीले सदस्यहरुको जीवन स्तरलाई वृद्धि गर्ने वताउनु भएको छ। थापाले परम्परागत रुपमा गरिएको खेति प्रणालीलाई आधुनिक र व्यावसायीक गराउन सके मात्रै देश सम्वृद्ध वन्न सक्ने वताउनु भएको छ। 01
कार्यक्रममा दगातुन्डाडाका निवर्तमान गाविस अध्यक्ष मित्र वहादुर पुन, दगातुन्डाडाका गाविस अध्यक्ष एवं सचिव गिता पौडेल, सहकारीका सल्लाहकार संयोजक विष्णु प्रसाद भुसाल, सदस्य कृष्ण प्रसाद खरेल, नेपा ली काग्रेसका क्षेत्रिय सदस्य विष्णु थापा, नेकपा एमालेका जिल्ला सल्लाहकार परिषद्का सदस्य टोप नारायण अर्याल, नव प्रतिभा वचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष विष्णु प्रसाद खरेल, परोपकार वहुउद्धेश्यिय सहकारी वामीका सचिव गोपि कृष्ण खरेल, पशुसेवा केन्द्र खर्वाङका प्रमुख महेन्द्रराज पन्थि, सिवाईसि शाखा खर्वाङका वरिष्ठ शाखा प्रवन्धक शान्ति शर्मा लगाएतले शुभकामना मन्तव्य व्यक्त गर्नुभएको थियो ।
02सभामा सहकारीका अध्यक्ष दिन वहादुर केसिले भावि निति तथा कार्यक्रम सहितको प्रगति प्रतिवेदन तथा कोषाध्यक्ष वावुराम जि.सि.ले ५१ लाख ४२ हजार वरावरको आर्थिक प्रतिवेदन प्रस्तुत गर्नुभएको थियो ।  कार्यक्रम अध्यक्ष दिन वहादुर केसिको अध्यक्षता उपाध्यक्ष खगिश्वर अर्यालको स्वागत मन्तव्य तथा सचिव जिव वहादुर थापाको संचालनमा सम्पन्न भएको थियो ।  सहकारीले बागलुङ जिल्लाका ५ गाविस तथा गुल्मीका ३ गाविसका कृषकहरुलाई एकिकृत गर्दै व्यावसायीक कृषीतर्फ उन्मुख गराउन व्यावसायीक ऋण लगानी तथा अनुगमन गर्दै आएको छ।
प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण