गृहपृष्ठ » खेलकुद, मुख्य समाचार, शिक्षाशितल क्लव दगातुम्डाँडाको आयोजनामा सञ्चालित खेलकुद तथा साँस्कृतिक कार्यक्रमको आज अन्तिम दिन

शितल क्लव दगातुम्डाँडाको आयोजनामा सञ्चालित खेलकुद तथा साँस्कृतिक कार्यक्रमको आज अन्तिम दिन

March 10, 2016२९० पटक

बागलुङ्ग, फागुन, २७ । शितल क्लव दगातुम्डाँडा ८ बागलुङ्गको आयोजनामा सञ्चालित शिवरात्रीमेला अन्र्तगत बुधबार खेलकुद तथा साँस्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । बुधबार तेस्रो दिन खुल्ला भलिवल प्रतियोगिताको प्रथम चरणको खेल सम्पन्न भएको आयोजकले जनाएको छ । यस्तै साँस्कृतिक कार्यक्रमतर्फ राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गायक प्रकाश कटुवाल, हास्य कलाकार मरिचमान श्रेष्ठ बल्छि धुर्वे, गायीका मीरा गिरी, गायक किरण बि.सी. लगायतको बेजोड साँगीतिक प्रस्तुति रहेको थियो । यस्तै मोडल शिव खराल र प्रदिप ज्ञवाली लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।
प्रथम बार्षिकोत्सवको अवसरमा बुधबार कार्यक्रमलाई सफल पार्नको लागि सहयोग गर्ने सहयोगदाता तथा सँस्थालाई सम्मान गरिएको थियो । विहिबार अन्तिम दिन भलिवल खेलको सेमिफाईनल तथा फाईनल खेल सञ्चालन गरिने आयोजकले जानकारी दिएको रेडियो सारथीबाट विष्णु भुषालले समाचार पठाउनुभएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण