गृहपृष्ठ » मुख्य समाचार, शिक्षा, समचारअर्घाखाँचीमा ६८ जना एसएलसी दिनबाट वञ्चित, छात्राहरुलाई छुट्टै शौचालयकोे व्यवस्था

अर्घाखाँचीमा ६८ जना एसएलसी दिनबाट वञ्चित, छात्राहरुलाई छुट्टै शौचालयकोे व्यवस्था

March 30, 2016१४४ पटक

घनश्याम पौडेल
अर्घाखाँची, चैत्र १७, अर्घाखाँचीमा एसएलसीको परीक्षामा छात्राहरुको लागि छुट्टै शौचालयको व्यवस्था गरिएकोे छ । छात्राहरुलाई छात्रहरुले प्रयोग गर्ने शौचालय प्रयोग गर्न अफ्टेरो र अड हुने भएकाले जिल्लाका १७ वटै केन्द्रमा छुट्टै शौचालयको ब्यवस्था गरिएकोे जिल्ला शिक्षा अधिकारी सुरेन्द्रराज पराजुलीले बताउनु भयो । सबै केन्द्रहरुमा छात्राहरुलाई आवस्यक परेको खण्डमा सेनेटरी प्याडको समेत व्यवस्था गरिएको उहाको भनाई छ । slc
जिल्लामा यस वर्ष १७ वटा परीक्षा केन्द्रमा नियमित र ईक्जामटेड तर्फ रहि ४८ सय ७७ जना विद्यार्थीहरुले एसएलसी परीक्षा दिन थालेको जिल्ला शिक्षा कार्यलयका कम्प्युटर अपरेटर कृष्ण बर्माले बताउनु भयो । जसमा दुई हजार आठ सय ५१ जना छात्राहरु रहेका छन । जिल्लामा यस वर्ष ६८ जनाले एसएलसीको परीक्षा दिन नपाउने भएका छन । ७५ प्रतिशत हाजिर नभएको कारण उनीहरुले एसएलसीको परीक्षा दिन नपाउने भएका हुन । एसएलसी परीक्षाको लागि १७ जना केन्द्राध्यक्ष, २३ जना सहायक केन्द्राध्यक्ष, दुई सय १७ जना शिक्षक र एक सय ७० जना सुरक्षाकर्मि परिचालन वताइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मुद्रा रुपान्तरण